antík

Kdo hraje Minecraft,mam závažný problém.

Když máme třeba vydřený nejlepší Krumpáč (z diamantů) on prostě sám od sebe zmizí,prostě nám mizí itemy,pomoc !!
Doplňuji:
Diky,ale zmizí když je plný,sám od sebe…A mam další bug,když rozbiju věc,objeví se tam znova a nic se nestane,když někde objekt položím,po chvili zmizí…

Odpovědi
masakrmen

Ok, pochopil sem, že jde o multiplayer, že? Mno s tím se nedá asi nic dělat, protože na nějakých servrech se mi to stává často. Prostě vykopu dřevo a ono se mi tam objeví. Je mi líto, ale moc nepomůžu. Skuste si vytvořit svůj server přes HAMACHI, mi to tak hrajem a ani se mi to moc nedělá ;)