KlárkaT

Kdo hraje hru Dobyvatel na stránkách Novy?

Doplňuji:
Jmenuju se tam sikula25

Nejlepší odpověď
anonym

Já. Je nás tu víc, ale neprásknu.
Doplňuji:
Občas se domluvíme a hrajeme hru s přáteli.

Další odpovědi
anonym

já :)
a jaký máš nick?

quentos

já taky, ale jenom občas, když mám plný zuby scrabblu :{)> nick stejnej jako tady

Funna

hraju s dcerou, když se potřebujeme trochu poštengrovat, kdo je lepší .-))

štamgast

Taky hraju, ale už moc ne.

briketka10

taky hraju občas o půlnoci ale moc mi to
nejde včera jsem dostala nařezáno bičem !!

manon

Jojo, už jsem si to taky zahrála. Možná bych hrála i dál, kdyby se tam furt nevyptávali na kraviny, jako kolikátou skladbou na kolikátém albu kteréto skupiny byla ta která píseň :( Tak to pardóóón :D Mám omezenou kapacitu mozku a snažím se ji hospodárně využít :)

anonym

A pro pó, zahraje si někdo? :DDD

briketka10

já hrála ještě dál asi dvě hry a pak šla do peřin ,
ale dali ste mi zabrat to jóó :D

bolak

jj, ty nám taky

mně se třeba líbí, když přijde nějaká otázka, a je to třeba vosum, a já blbě kliknu a skočí mi tam nula, protože píšu do chatu nestihnu odpovědět, a teď najednou koukám že sem vyhrál!!!!… protože briketka tam namačkala pěticiferný číslo :D :)))

quentos

jo, to taky miluju – obzvlášť se to stává, když se neočekávaně vypne číselnej zámek… to pak můžu proskočit stropem

anonym

a kventos mě taky zná :)))

briketka10

:DD

anonym

briketko! Bičem? Tyty! bůhví jaké hrátky to po nocích provozuješ!

bolak

Dědvševěd: a jaký máš nick ty? :))

anonym

Kdybych ti to řekl, musel bys umřít :))
a jinak myslím, že jak briketka, tak bohemica to ví :DDD

anonym

A bolak? Taky hraješ pod nějakým nickem?

briketka10

bolak jó, ten vraždící maniak ať mi neleze na oči !!