Eglantine

Kdo financuje ČTK?

„Česká tisková kancelář (ČTK) je národní tisková a informační agentura, jejímž posláním je poskytovat objektivní a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů. Není financována státem, ani z koncesionářských poplatků.“
(citováno z oficiálních webových stránek)

Kde se berou prostředky na provozování této agentury?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Mají to napsané na jejich webu – http://www.ctk­.cz/o_ctk/zaklad­ni_informace/. Živí je prodej zpravodajství.

Další odpovědi
gecco

čTK se ´živí´ prodejem svých produktů – zpráv, informací, fotek…
😉