IK

Kdo dnes zažívá největší jobovku?

Včera jsem si zhmoždila kotník, dnes na nohu nedokážu šlápnout, v noci jsem spala 2 hodiny jak to bolelo, cestou o berlích k doktorovi jsem si zřídila dlaně skoro na puchýře, doma se ucpal odpad u dřezu a začal přetýkat díky vypouštění vody od sousedů. Protáhly jsme s dcerou, která se učí na maturitu, odpad pérem (3m) a stejně to neodtéká. Je večer, noha bolí, přidala se kyčel té zdravé jak na ní pořád balancuji a ještě jsem nesáhla na práci (neplatím si nemocenskou)
Klidně lžete, potěší všechno 🙂
Doplňuji:
Akvidzerp padla mi čelist.
Je pravdou, že mám většinou den dobrý, až na případy kdy mi vyprskne vzešlý kvásek do umytého nádobí.
Tak tohle si tedy vezmu k srdci 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Na to jde konstatovat jen to, že někdy je lépe zpít se do němoty a aspoň na to nemyslet. Jenže tím kotník bolet nepřestane a odpad téct nezačne.
Navíc druhý den kocovina. Taky by to za nic nestálo.
IK, vydržte. Den BLBEC prostě někdy přijde na každého z nás.

Další odpovědi
briketka10

mě dnes vytekly do batohu dva řáholecký saláty a tvaroh, měla jsem ho tak natřískaný, že jsem ho nedopla.. byla velká fronta v Kauflandu a já spěchala na autobus stejně ujel prevít..
jela jsem pro podložku synovcovi pod noťas a zase byl línej si přijít pro svého pejska ke mně, kterého jim každý den hlídám venčím a dnes mi pod lavičkou prděl a smrděl, že byste to nikdo z vás nevydýchal..
no ještě vám má narozeniny 30 dubna a chtěl tu podložku vidět no tůdle..
co bude zítra uvidím jedu do špitálu – předoperační vyšetření EKG, neurologie, krev, plíce a bla bla bla..
IK každý máme něco, ale nohu šetři hlavně druhou kyčel moc nezatěžuj vím o čem mluvím mám po třetí operaci levého kolena, ale chodila jsem o berlích nevím jestli chodíš o fr. holích nečetla jsem pozorně..
hodně štěstí :DD

Damiana

No, nestalo se mi to zrovna dneska, ale asi před půlrokem. Byla to přesná situace, která nastane, když máš všechno perfektně naplánováno a jsi přesvědčená, že tvoji genialitu a štěstí nemůže nikdo a nic ovlivnit. Dám to i s receptem.
Byla to perfektní příležitost načít luxusní šunčičku Jamón tbérico de belotta, kterou jsme si dovezli z dálek. Dostala jsem od tchýně nádherný pugét (!) – pozor na padání do mdlob – šťavnaté šalvěje 🙂 a podařilo se mi sehnat úžasnou telecí kýtu. Víc nepotřebuji. Takže saltimbocca. Filátka masa naklepu, lehce osolím a opepřim, pokladu šalvějí a plátečky šunky. Přiklepnu, obalím v hladké mouce a opeču na másle. Zjistím, že v obýváku teče topeni. Manžel začne shánět instalatéry. Dám maso stranou, podliju vývarem (telecím), seškrabuji výpečky a snažím se neklít nahlas. Zvoní instalatér. Podlévám výpek Müllerem a provařuji. Instalatér je neskutečně rychle s opravou hotov. Připravuji rýži basmati. Dělník se ležérně opírá o futro, dlouze rozmlouvá s mužem, zároveň pokukuje do kuchyně po láhvi a „vtipkuje“ o „hnátě“ (předpokládám, že o Jamónu). Jeho pivem a česnekem kořeněný dech se loudá kolem digestoře. Vrátím maso a zjemním máslem. Bodrý montéráček se posadí ke stolu a říká, že nechce zdržovat, když máme „žvanec“. Manžel ho chápe a urychleně se s ním rozloučí. Mistr hasáku naštvaně odchází. Nalévám nealko víno. Muž větrá zápach po cigaretami nasáklých modrácích.
Topení neteče. Co budu povídat – Saltimbocca byla dokonalá.
Přeji, ať i ten tvůj pan Pech od vás brzy vypadne! 🙂

akvidzerp

Sakra vy máte den.A to jsem si myslel že mám já nic moc den…Přeju aby se vše dalo do pořádku!A až to bude dobrý tak napište úplně stejnou otázku,ale obráceně-o dobrým dnu:)jinak nevim jak poradit:(…říkejte si že jednou ta chvíle přijde až budete psát že ste měla dobrej den!
(Ale asi to ta zábava neni na to že to je v té kategorii…)
Doplňuji:
V jakým smyslu padla čelist?
Zas tak špatný to teda nebude ne?Jestli ste mně nepochopila:špatný vzpomínky jsou k ponaučení a dobrý vzpomínky jsou k tomu abychom se k nim vrátili když nám není nejlíp…-to sem někde slyšel a řídím se tim…Prostě až budete mít den dobrej tak si vzpomenete na dnešek a řeknete si že to zas tak hrozný nebylo:)Snad to chápete:)

IK

jo jo chápu, až moc dobře.
Padla čelist – jako když tě někdo přichytí a nevíš co na to říct, jen otevřeš pusu 🙂
Nestává se mi že bych měla smůlu a ještě si ztěžuji. Ty dobré dny beru jako samozřejmé a moje smůla je vlastně spíš štěstí, mohla jsem si ten kotník večer na zahradě zlomit, už tam nikdo nebyl, neměla jsem mobil, ležela jsem na cestě zasypaná větvemi co jsem nesla, ale po chvíli jsem vstala, odnesla to a došla na autobus. Dneska na nohu už nešlápnu, ale jsem doma a nejsem tu sama.
Vlastně mám pořád štěstí tohoto druhu.
Nedávno jsme přestěhovali mámu k sestře a ona si tam zlomila krček kyčle a nemocnici mají přes ulici. Na to že několikrát spadla sama doma a zase vstala to je velké štěstí. Mohla jsem ji najít na zemi za dva dny, je to i moje štěstí. Mámě je 88 let, už sama být nemůže, ale do teď mi stačil telefon abych se o ni postarala a občasná návštěva.
Štěstí, štěstí, štěstí a já jsem jen málo vděčná.

IK

Díky všem,
moc jste mi pomohli,
sousedka ještě před půlnocí umyla nádobí a vypláchla všechen hnus z toho pérem proškrábnutého odpadu až do našeho dřezu…dcera mi vynadala že ji burcuji z postele zachraňovat kuchyň a já se pouštím do práce…do té nejkrásnější odpočinkové činnosti dnešního dne 🙂 a vidím zas svět z pohledu sklenice napůl plné 🙂