klikihak

Kdo dabuje Harryho v 7ičce pt. 1a2

Je to zase Kotek nebo někdo jinej?
Doplňuji:
Zajímá mne to z toho důvodu že kotka se mi nechce poslouchat…

Nejlepší odpověď
Ella

Podle mě je to Kotek ve všech filmech =) Nijak mi jeho hlas jako Harryho nevadí, takže mě to bylo celkem jedno =)

Hagrid je dabovaný někým jiným, protože Jiří Zavřel, který ho daboval bohužel zemřel… =(

Další odpovědi
Berušinka

No, asi Kotek … přece nedaj na konec ságy jiného dabéra! To by byl podraz =D Já jsem to viděla anglicky s titulkama, takže nevím …

iceT

Taky sis všiml jiného hlasu?Ve středu jsem byla na 2 díl sedmé části a tam se mi zdálo,že to Kotek je,ale u jedničky si nejsem tak úplně jistá.Hagrida taky mluvil někdo jiný(Jirák myslím),ale ten v obou dílech řekl tak 4 věty dohromady,takže to nebylo tak poznat.Ale já jsem přesvědčená,že Kotek Harryho v prvním díle nedaboval,nebo byl nemocný a tím se mu změnil hlas.Ale na jednice jsem nebyla v kině,to jsem viděla stažené z …takže to mohlo bát způsobeno tím.