zjentek

Kdo či jaký/který profese spouští syndrom bílého pláště?

Nejlepší odpověď
johana 56

Syndrom bílého pláště – příznaky, projevy, symptomy

Syndrom bílého pláště (anglicky white coat hypertension, white coat syndrome) je stav, kdy u člověka dochází k zvýšení hodnot krevního tlaku naměřených v lékařském zařízení. Hlavní příčinou bude zřejmě úzkost, kterou lidé pociťují při návštěvách lékaře

http://www.priznaky-projevy.cz/psychi­atrie-sexuologie/syndrom-bileho-plaste-priznaky-projevy-symptomy

Další odpovědi
Drap

Mohou všechny, co nosí bílý plášť. U každého to může být jiné.