monzy197

Kdo chce koťátko? prosííím naléhavé

Prosím vás nechtěl by někdo koťátko?
Je to naléhavé koťátek máme 5 a nevíme co s nimi vím že takovéto otázky nejsou na tuto stránku to pravé ale jsem zoufalá,prosím kotátka jsou 3 mouratá 1 černobílé holčička a černé holčička je jim 1 měsíc a půl nejsou čistokrevná ani s pp
jsou vhodná do domu a mazlivá. PROSÍM více na můj e-mail monickazychova@seznam.cz

Nejlepší odpověď
kapka

Dejte inzerát na net. Například zde http://www.mi­ciny.cz/kocky-inzerce/ a zde http://zvirata­.hyperinzerce­.cz/kocky/ můžete zdarma.
Doporučuji přidat k inzerátu hezké fotky koťátek, zájemci pak budou spíše reagovat.

Mám s darováním koťat přes net velmi dobré zkušenosti, zájemců bylo více než koťat. Takže to určitě zkuste.
Samozřejmě jsou i jiné inzertní stránky, kde se dá zdarma nebo levně inzerovat. Uvedla jsem ty, které se osvědčily mně.

A domluvte se s veterinářem na provedení kastrace Vaší kočičky nebo budete podobné problémy s udáváním koťat řešit stále dokola. Kastrace stojí kolem 1000 Kč. A budete mít klid. 🙂

Další odpovědi
FiveGirls

Já bych chtěla koťátko,ale jsem alergik a máme doma 3 psy a z toho 2 velký.Jinak ta alergie nepřekáží protože mi to skoro nic nedělá…na chalupě máme taky kočku a nic mi to nedělalo…pošlete mi fotku na mail 13.katy.14@gma­il.com a třeba bych si jí i jedno koťátko vzala.