Kdo chce ať se podívá na můj dodatek ,který jsem napsala panu bumbesovi,ohledně malé čivavy a jak se na to díváte?

je možné aby lidé v tomto státě dovolovali a obhajovali takové jednání?
Doplňuji:
PANE BUMBES.JÁ NEMÁM PROBLÉMY SE SVOU IDENTITOU ANI SE SVÝMI NÁZORY A PŘÍSTUPY K PRAVDÉ. ZKRÁTKA MNOHO LIDÍ NEMÁ RÁDO,KDYŽ NÉ
KDO UZNÁVÁ BOHA A BIBLI A BOŽÍ ZÁKONY.POMÁHALA JSEM A POMÁHÁM VELMI NEMOCNÝM LIDEM,BYLA A JSEM ZKRÁTKA JINÁ NEŽ MNOHO JINÝCH LIDÍ,KTEŘÍ BYLI A JSOU LHOSTEJNÍ K UTRPENÍ JINÝCH.NEZLOBÍM SE NA VÁS,DOKONCE PODLE VAŠICH JINÝCH ODPOVÉDÍ JSTE MI SYMPATICKÝ,ALE NEROZUMÍTE MI.VÍTE JAK S TOU ČIVAVOU TO OTŘÁSLO S TOLIKAMI LIDMI A JE POVAŽUJETE ZA NORMÁLNÍ A MĚ NE.JESTLI JSEM SE VÁS NĚJAK DOTKLA VE ŠPATNÉM :TEDY OMLOUVÁM SE VÁM A DOUFÁM,ŽE MI ODPUSTÍTE."NEMYSLÍM NIC VE ZLÉM,ALE FAKT JE,ŽE JSEM NÉKDY HODNÉ PRUDKÁ.MILUJI BOHA,BIBLI,LI­DI,ZVÍŘATA A PŘÍRODU,ALE Z CELÉHO SVÉHO SDCE NENÁVIDÍM NESPRAVEDLNOST A LIDSKOU LHOSTEJNOST K UTRPENÍ BEZBRANNÝCH.TOLIK K VYSVĚTLENÍ A TAKÉ VÁS PROSÍM ABYJSTE NEPOVAŽOVAL TO CO ŘÍKÁM O BOHU A JEHO SLOVU ZA BLÁBOLY.TADY JSTE HODNĚ VEDLE.---ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Nejlepší odpověď
Jahoda

Také mi přišlo, že se pan Bumbes toho agresora zastával, ale možná to tak nebylo myšleno a i kdyby to tak myšleno bylo, je to názor Bumbese a já mu ho nebudu vyčítat.

Já Vám něco řeknu. Vy vždy musíte mít na něčí názor odpověď. Pořád to rozvádíte víc a víc, až se divíte, že se s Vámi tolik lidí hádá. Když má někdo názor, tak ho nechte a nerozebírejte to tak. A teď nemluvím jen o o tázce ohledně té čivavy. Je to přece každého věc, jaký má na tu situaci pohled… A pokud Vám něčí názor vadí, je to už holt Vaše věc. Nemyslím to ve zlém, ale někdy je potřeba se zamyslet..

Další odpovědi
kropitko

Mě překvapuje,že se tu zase tak dlouho udržela taková otázka-neotázka!!!??? Tohle sem doopravdy nepatří. Roztrhejte si třeba občanky.!!! Paní Zaj-po, Vy vážně toho Boha jen tím jak se s ním pořád oháníte, poškozujete. I kdyby někdo uvažoval o tom,že bude v Boha věřit,tak jen kvůli tomu co děláte se na to vykašle…
Doplňuji:
Paní Zaj-po,proč to děláte. Ujišťuji Vás,že Bumbes to četl,není třeba to dál řešit a rozmazávat to.

led

Každý človek má pravo na svoj názor. Môžeme alebo nemusíme s ním súhlasiť, ale aj tak je to jeho názor.
Doplňuji:
mám prosbu na účastníkov.
NEBUĎTE AKO POLITICI, neriešte svoje spory na verejnosti v otázkach a odpovediach. Môžete ich riešiť v diskusii, alebo si zaslať email.
Myslím, že tento portál slúži na iný účel.

Bumbes

Vážená dámo (zaj-po), buďte tak laskavá a udělejte si inventuru v mozkovně a několikrát si OPAKOVANĚ přečtěte můj příspěvek: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-vam-z-toho-do-place-dokazali-byste-se-na-nej-podivat

JASNĚ jsem napsal, že vina je na OBOU stranách a žádného „agresora“ jsem neobhajoval! Též jsem uvedl, že by mi bylo jednání majitelky psa také extrémně nepříjemné (a za tím si pevně stojím), ale s jednáním opilce jsem v žádném případě nesouhlasil!!!
Jako dlouholetý chovatel psů bych si NIKDY nedovolil takové chování, respektive svému psovi bych takové chování nedovolil.
Vaše neadekvátní zaslepená obhajoba chyby, která byla brutálně potrestána je bezpředmětná, chyba byla potrestána – bohužel brutálně.
Vaše demagogická emocionální slátanina se vyznačuje z jedné strany velmi výraznou empatií k některým chybujícím lidem a tvorům, ale naopak extrémní brutalitou (dokonce potvrzovanou vlastní zkušeností) k jiným tvorům a lidem, která mi velmi, ale OPRAVDU velmi připomíná inkriminovaného opilce! Takže milá dámo nasypte si popel na vlastní hlavu a potom teprve suďte a osočujte druhé!
Nejspíš máte problém s vlastní identitou „vševědoucího“, neboť některé vaše náboženské komentáře opravdu stojí za to.
Doplňuji:
Pokud nemáte problém, tak proč stále píšete s odpudivým CapsLockem? Máte strach, že by Vás náhodou někdo mohl přehlédnout?
Myslím, že to je známka problému.
Už jsem si všiml, že umíte psát i normální písmenka…

Toruk

Zajpo, když máte tak ráda Boha, vězte, že Bůh má rád pokoru. Nejsem si ale jistý, z Vašich reakcí- se spoustou vykřičníků a používáním termínů jako „lidská zrůda“- že prakticky víte co to pokora je. Myslíte, že Ježíš by chtěl, abyste tak radikálně odsuzovala druhé lidi?
Nejsem Bumbesův sympatizant (ani naopak), ale v této věci se vyjádřil zcela korektně a Vy ho zbytečně napadáte. Necítím z Bumbese ani náznak souhlasu s násilím.

FOG

Treba neni zdatna v cestine?
Jinak ja tvrdim,zadna vira me nevadi,pokud neni v rozporu se zakonem,ale prosim provozujte to doma.A neotravujte s tim ostatni spoluobcany.Treba mlatte celem do koberecku k vychodu,me to nevadi,tak jako gayove,kdyz se me nedotykaji.