Kamionacka09

Kdo casteji pacha sebevrazdy z lasky – muzi, nebo zeny?

Nejlepší odpověď
www

Většinu sebevražd udělají muži (jsou důslednější), ženy většinou zase sebevraždy demonstrativní, více Wiki.
Cosi je také zde:

Zdroj: psychologie.na­zory.cz/sebevraz­dy.htm

Další odpovědi
quentos

Muži. Tahle povedená dnešní společnost jim totiž nedovoluje dávat najevo smutek (jak ho najevo dáš, „seš baba“), musí ho skrývat, a tak to řeší radikálněji – v lepším případě končí na psychiatrii, v tom horším tak, jak píšete.

anonym

Statistiku jsem neviděla, ale řekla bych, že jsou to muži. Podle mého názoru se se zradou a nevěrou hůř vyrovnávají.

bolak

Věřte nebo ne, jsou to muži. Mám to z jednoho důvěryhodného zdroje. Četl jsem to na internetu někde v diskuzi.

iwrana

Muži.A nejenom ty z lásky.Ženy se většinou dokáží s problémy lépe vyrovnat a také by to většinou neudělaly,kvůli odpovědnosti ke svým dětem.