leachim

Kdo byl vlastně „Jack Rozparovač“?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Jack Rozparovač

  • Anglicko

neznámy vrah, ktorý v roku 1888 v Londýne od augusta do novembra brutálne zavraždil 5 prostitútok. Nikdy nebol dopadnutý.

http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&dotaz=roz­parovac&book=j

Další odpovědi
tom004

Pěkná kniha,i,s možným vysvětlením.

Jack Rozparovač – Tajemství odhaleno!

Jack Rozparovač, tajemný vrah z Whitechapelu. Vrah, jehož identita pro nás byla zahalena tajemstvím. Dne 22.5. 1993 se však objevila v Liverpoolu zpráva, že byl nalezen deník, který si údajně psal sám Jack Rozparovač. Je však tento deník pravý, nebo se jedná o falzifikát ? Právě o tom je kniha Paula Feldmana – Jack Rozparovač – Rozluštěné tajemství.

Zdroj: http://www.web­magazin.cz/in­dex.php?stype=a­ll&id=9902

anonym

Je šestiodílná série DVD s názvem:
TAJEMNÉ PŘÍBĚHY
na 3. DVD vyšlo:
Jack Rozparovač
Královští vrazi

mám jej doma a pokud se hodně zajímáte o hypotézi kriminalistů, tak bych doporučoval si toto video někde stáhnout či koupit, je to vskutku zajímavé, nejdříve se tam domnívají o tom, že je vraždí místní řezník a dál se nechte překvapit ;D