Adelexx

Kdo byl vaším hrdinou v dětství ?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem starší generace a když se poprvé objevil v kinech Vinnetou a Old Shatterhand tak to byli jednoznačně moji hrdinové.

Další odpovědi
anonym

K lahnymu bych přidal Toma Sawyera a Huckleberryho Finna

iceT

podle toho kolik let mi bylo,tak asi Sandokan,pak Vinnetou a Olda Šetrný,postupem času pak Superman s Macgyverem a samozřejmě s Rambem,taky Atreju…asi by se jich pár dalších našlo

huxa

Naruto, Komisař Rex, Simír Gerchán a Robocop :)

Damiana

Rumburak, Mrakomor, Darth Vader, Vasil … Z těch „fiktivních“…

Jinak (a stále) Neil Tennant:-)