Lucy13

Kdo byl v termálech Láá v Rakousku? Domluvím se tam česky? Jak to tam chodí?

Děkuji

Nejlepší odpověď
cukrar

Lucy, byli jsme tam loni na podzim. Neumím jinou řečí, nežli česky, neměl jsem žádný problém. Nejvíce se tam mluví česky, páč je tam naše převaha.
Byl jsem spokojen.
Přijdete k pokladně, zaplatíte na hodinu, dvě, tři, celý den. Dostanete hodinky, jdete dolů, převlíknete, uložíte do skříňky věci, a koupete se. Jídlo přímo v areálu.

Další odpovědi
střevo

fýrer psal v jeho majn kampu že Vídeň je nejvěčí český město na světě