mosoj

Kdo byl starostou v Kocourkově ?

Bylo by dobré aby šel dělat poradce do vlády.

Nejlepší odpověď
dudu

Starosta Kocourkova údajně hodlá požádat naši vládu o stáž, protože se prý může hodně přiučit.

Další odpovědi
kropitko

Starosta Adam – Jaroslav Vojta

Já nevím, ale asi by tam zapadl,,,

ReHu

Záleží na tom, kdy. Ale myslím, že tam sbírali zkušenosti téměř všichni naši politici.

arygnoc

Pán Sekora jméno starosty Kocourkova neprozradil, což je škoda.
Ale ne až tak veliká, protože větší blbci už sedí na vyšších místech, než pán starosta.

oskar

Možná by se měla vláda něco od nich přiučit…