Zvědavý

Kdo byl první člověk co vyhrál nad rakovinou a kdy to bylo ??

Nejlepší odpověď
zzzzz

Rakovina tu byla i v době, kdy ji ještě lékaři nedokázali diagnostikovat. Dodnes je obrovskou záhadou a její léčba není nikdy na 100% úspěšná. Nelze říct kdo se první vyléčil, ani kdo první onemocněl. Některým lidem pomohla i alternativní medicína.

Další odpovědi
petra15

Ty más ale nápady…takových uz preci bylo! Vylécení rakoviny má kazdý v sobe…tu sebelécitelnou moznost…:-)
Doplňuji:
O pár prípadech vím, – tedy jde o to, jak to udelali…:-)

Drap

Tak tohle se asi nikdy nedozvíme.

krftwrk

Nekde jsem cetl, ze rakovina se zacala objevat az nekdy od industrialni revoluce, ze je v podstate umele vytvorena (proste je to virus vytvoreny v laboratori) atd.

Je to kvuli tomu, ze umrtnost lidi od te doby vyrazne klesala a proto aby se alespon trochu zreguloval pocet obyvatel, tak nam lide davaji do potravin rakovino tvorne latky.....

Bohuzel protilek nikdy nebude, protoze jelikoz rakovinu vytvorila vlada, tak by nedavalo smysl, kdyby se mohla rakovina legalne lecit…

Ale ma to sve vyhody…sice za 50 let tu bude podle odhadu jen 4 miliardy lidi (polovina oproti dnesku) tak budou mnohem silnejsi nez ti co vymreli a budeme evolucne o krok dal !!!!!
Doplňuji:
Omlouvam se za styl jakym jsem to napsal…

Byl jsem unesen tim, ze do 50ti let umre polovina mych kamaradu :((

Ou no :(

petra15

Zvedavý
Tebe ale nezajímá jak, nýbrz jen kdo a kdy…a tak to delají i ti nemocní, a pak se diví, ze se nemuzou vylécit…:-):D