Mili @

Kdo byl největším zvrhlíkem v dějinách???

Doplňuji:
To je myšleno v erotice, dle jednoho hodně čteného časopisu je to markýz de Sade…

Nejlepší odpověď
anonym

Já nevím,jestli největší,ale mezi ty velké zvrhlíky patřil,Gacy z USA,viděla jsem i film,pak ještě Ted Bundy a dodnes nevypátraný Zodiak s Jackem Rozparovačem,ovšem otázkou zůstává kdo je největší? Můžeme vůbec tady sestavit žebříček zrůdnosti?Každý,kdo vezme jinému život je u mě zvrhlík a bestie.

Další odpovědi
hanulka11

Ono by se dalo polemizovat ktrý byl větším zvrhlíkem

Markýz de Sade
Král Šalamoun
Císař Caligula
Čingischán
Giacomo Casanova

Zdroj: http://xman.id­nes.cz/nejvet­si-zvrhlici-historie-od-salamouna-po-casanovu-pcj-/xman-sex.asp?c=A091221_­143459_xman-sex_fro