Ivana

Kdo by mohl mít zájem o využití prachového peří ?

Chci někomu nabídnout 6 ks velkých peřin naplněných ručně draným prachovým peřím z výbavy.Dříve peří vykupovali výrobci péřových dek a oděvů-bund,dnes nikdo takový v našem státě zřejmě neexistuje nebo používá peří sekané.Uvítám jakýkoli typ ,kontakt nebo radu.Díky.

Odpovědi
Marky71

A co zkusit čistírnu peří (u nás ho čistí v normální čistírně na všechno)? Většinou tam i péřové deky šijou a nám takhle peří odkoupili…