bartt13

kdo by mi pomohl prosim

kdo by mi pomohl sehnat nebankovni hypoteku do 1mil.kc Potřebuju vyplatit sourozence ohledne vyporadani majetku jsme tri sourozenci a mame kazdej jednu tretinu.Mladsi sestra ma jednu tretinu zastavenou exekutorem ohledne dluhu,utekla do ciziny a je ji to jedno a bratra potrebuji vyplatit.Děkuji

Nejlepší odpověď
standa

Obávám se, že vám pomůže jen ´zázrak´ v podobě nějakého dobrodince, který nad svojí velkorysostí nebude moc přemýšlet…

Omlouvám se za ta tvrdá a pesimistická slova, ale realita je taková…