hanny 2

Kdo bude slavit?„Jízda králů“ to dokázala!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oslovuje-vas-folklor-pokud-ano-ktery-druh-mate-radi-znate-historii-jizdy-kralu-je-zadouci-dodrzovat-jeji-tradice
Doplňuji:
Co na to říkáte?

Nejlepší odpověď
anonym

Ted se na to divam na Prime ve zpravach.
Krasa. -iv-

Další odpovědi
hanulka11

paráda už jsem to taky četla ,je to dobře …protože opravdu je nač se dívat a taková tradice by neměla zapadnout někam.....

tom004

Slavit nebudu,ale jsem rád,že tato krásná tradice zůstane zachována.Obdivuji ty,kteří ji dokázali udržet až do dneška.Měl jsem možnost být párkrát „u toho“,tak vím co to všechno obnáší,hlavně finanční výdaje rodin.Vlčnovanům,a nejen jim, blahopřeji.

WeJuNkA117

je to fajn taky jsem o tom někde četla

Pomelo74

Taky se na to zrovna dívu,fakt paráda :)))