žolik

kdo bude mít narok dneska na lázeňskou péči?

Doplňuji:
dneska budou mít nárok na lázeňskou péči hrazenou pojíšťovnou,nemoci které doporučí odborný lékař,lázně s doplatkem mají,cukráři,pp operaci žlučníku si budou doplácet,tady hodně záleží na lékaří,jak to napíše.

Nejlepší odpověď
tom004

Nárok na lázeňskou péči,má každý ......,kdo na to bude mít.

Další odpovědi
Drap

Myslím, ře díky efektivním reformám ve zdravotnictví budou mít lázeňskou péči hrazenou pouze bohatí a vlivní.

Pače

kdyz napise doktor?