Misak22

Kdo a proč uzamyká otázky??????

Proč jsou zde některé otázky uzamčeny když jsem byli přidány před chvílí a kdo je zamyká????
Doplňuji:
Aha,díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

sami uživatelé-ten kdo pokládá otázku a pak klikne na nejlepší odpověď. Otázka se uzamkne a odpovídající je ohodnocen dvěma body.
Já to ale nechápu, protože ikdyž se mi může zdát odpověď dobrá, někdo jiný by mohl dát lepší ale už nemůže.

Další odpovědi
anonym

zamyká je ten který tu otázku napsal,vybral nejlepší odpověď a to mu stačí.

Gorouš

vybírám nejlepší odpovědi u svých, ale proč se to automaticky uzavírá nechápu, zrušil bych to.

Vero

Taky bych to zrušila. :)

panenka

uzamyká je ten kdo si tu otázku zde podá.pokud si myslí že mu konkrétní odpověd hodně pomohla klikne u odpovědi na poličko nejlepší odpověd a tím uzamkne svou otázku a už na ní nikdo nemůže odpovědět

lejla37

Taky bych to zrušila

Misak22

Aha,díky moc.