Pokročilý

Kdo a kde už někdy vyhrál v soutěži?

Tak se pochlubte a teď nemám na mysli tomboly a různé podobné soutěže :-). Já už kdysi například vyhrál v rádiu vstupenky, v televizi vstupenky a CD..
Hlavně by mě zajímalo, jestli výhra vážně vždycky přijde, když ji nejmíň čekáte. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

taky jsem vyhrála 2CD Scooter z Rádia Metuje
a CD U2 z Rádia Beat, potom kuchařku o koření
taky z Rádia Metuje a z téhož Rádia Meteostanici,
s datumem, budíkem, měřičem počasí venku, a i
doma, kalendářem..
za to, že jsem jim pomáhala hlásit v roce 94 počasí
v Pardubicích, kdykoliv, když mi zavolali :-D

Další odpovědi:

Zlatý

Já jednou vyhrál SuperJackpot Sportky, no ale pak jsem se probudil a musel jsem jít do práce, kuaaaaaaaaa :-)

Zlatý

Já nikdy nic nevyhrála, já mám štěstí v lásce .-)))

Zlatý

několikrát. V rádiu jednou (ale to je o ničem, akorát o štěstí, jestli Vás vylosujou) - cédéčko a zpěvník - , zato několikrát v recitační soutěži a sedmkrát na scrabblovém turnaji. To potěší víc, je to odměna za cca devítihodinovou snahu ;{)>
A ano, zejména tu první jsem vůbec nečekal, na onen turnaj tehdy přijel trojnásobný mistr republiky, jasný favorit na vítěze, ale zrovna jaksi neměl svůj den...

Pokročilý

Já.. :) V Pátek mi přišla obálka ze Slovenska a byly tam narámky a šátek Big Shock, pak vstupenky na Ewu Farnou, CD, nějaké věci od Ocelářů Třinec..

Stříbrný

Několikrát v rádiu vstupenky na koncert,jednou taky v rádiu víkend pro dva na Monínci.Brácha vyhrál v rádiu zapůjčení Harleje na víkend.

Bronzový

Kamarád vždy tvrdíval, že vyhrál svou manželku.
Ona po rozvodu vilu, auto, kreditky ...... .

Zlatý

Kde to bylo, si už přesně nepamatuji. Bylo to : tranzistorové rádio, CD, hodinky, kosmetika, sušička na potraviny, knihy, stolní lampa, 5 tisíc korun ap. :-)))

Já vyhrál pračku v nějaké stupidní hře na kamennyobchod.cz. Pech, že v ty době jsem ji nepotřeboval, protože jsme měli zrovna novou, takže moje štěstí jsem si vybral na 50 let dopředu zbytečně. :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.