martin21000

Kdo a kde už někdy vyhrál v soutěži?

Tak se pochlubte a teď nemám na mysli tomboly a různé podobné soutěže 🙂. Já už kdysi například vyhrál v rádiu vstupenky, v televizi vstupenky a CD..
Hlavně by mě zajímalo, jestli výhra vážně vždycky přijde, když ji nejmíň čekáte. 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

taky jsem vyhrála 2CD Scooter z Rádia Metuje
a CD U2 z Rádia Beat, potom kuchařku o koření
taky z Rádia Metuje a z téhož Rádia Meteostanici,
s datumem, budíkem, měřičem počasí venku, a i
doma, kalendářem..
za to, že jsem jim pomáhala hlásit v roce 94 počasí
v Pardubicích, kdykoliv, když mi zavolali 😁

Další odpovědi
Alesh

Já jednou vyhrál SuperJackpot Sportky, no ale pak jsem se probudil a musel jsem jít do práce, kuaaaaaaaaa 🙂

zzzzz

Já nikdy nic nevyhrála, já mám štěstí v lásce .-)))

quentos

několikrát. V rádiu jednou (ale to je o ničem, akorát o štěstí, jestli Vás vylosujou) – cédéčko a zpěvník – , zato několikrát v recitační soutěži a sedmkrát na scrabblovém turnaji. To potěší víc, je to odměna za cca devítihodinovou snahu ;{)>
A ano, zejména tu první jsem vůbec nečekal, na onen turnaj tehdy přijel trojnásobný mistr republiky, jasný favorit na vítěze, ale zrovna jaksi neměl svůj den…

Kubas11

Já.. :) V Pátek mi přišla obálka ze Slovenska a byly tam narámky a šátek Big Shock, pak vstupenky na Ewu Farnou, CD, nějaké věci od Ocelářů Třinec..

Rocker

Několikrát v rádiu vstupenky na koncert,jednou taky v rádiu víkend pro dva na Monínci.Brácha vyhrál v rádiu zapůjčení Harleje na víkend.

Mirdas

Kamarád vždy tvrdíval, že vyhrál svou manželku.
Ona po rozvodu vilu, auto, kreditky ...... .

marci1

Kde to bylo, si už přesně nepamatuji. Bylo to : tranzistorové rádio, CD, hodinky, kosmetika, sušička na potraviny, knihy, stolní lampa, 5 tisíc korun ap. 🙂

Ex-pert

Já vyhrál pračku v nějaké stupidní hře na kamennyobchod.cz. Pech, že v ty době jsem ji nepotřeboval, protože jsme měli zrovna novou, takže moje štěstí jsem si vybral na 50 let dopředu zbytečně. 😁