Kdo a co může číst v profilu jiného uživatele a aj co napsal o sobě? Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

  1. Záleží co si uživatel napíše
  2. Třeba na Facebooku lze nastavit, zda je profil veřejný nebo jen pro „zvané“. – zde na odpovedi.cz je to veřjeně dostupná informace.

Já bych pro ochranu méně znalých uživatelů, byl pro, aby provozovatelé webových služeb byli za informace uvedené u uživateli právně odpovědni a informace ověřovali.

Myslím, že kdyby se spojili hlavy dohromady tak by se nějaké ověření v real-time dalo vymyslet.

anonym

Michale, ďakujem ale všimla som si, že niekedy aj tu vyliezajú na povrch nformácie, o ktorých niektorí užívatelia nepísali verejne. O sociálnych sieťach nehovorím, preto som aj zrušila Facebook a moja mačička sa tu stratila. Objavila som tam neverejné informácie na verejných miestach