Kdepak asi stojí barbakánek?!

http://imagelin­k.cz/?v=kolay­my.jpg

Vím, už tu takový podobný dotaz padl, ale proč neoprášit historii ?! 🙂
Doplňuji:
Tramtaradáááá­áááááááá. Pokud Briketka10 myslí toho usměvavého hocha se sádrou na levé ruce, tak má pravdu! Blahopřeji! 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

ten druhý zprava v poslední řadě
mi přijde, jako pořádný uličník to
budeš TY :D
Doplňuji:
briketka myslí toho usměvavého
hocha se sádrou na levé ruce a
ptá se co ten malý barbakánek
uličník prováděl za skopičiny 😁

Další odpovědi
Hamon

V rozkroku?

NikkiHeat

Uplně vpravo…ten s tou sukní )))

zzzzz

Na ten si vzpomínám, dal to tu Mosoj, že jo 🙂
Prostřední řada, druhý z leva 😁
Doplňuji:
Opravuji čtvrtý zprava 😁

redy

Řekla bych prostřední řada z leva ten vysmátej 🙂

zjentek

??? :o ..zzzzz
Doplňuji:
wtf jžš?

arygnoc

to je daguerrotypia?

;)

osobu si netrúfam hádať.

zzzzz

zjenko ty holko jedna, mohla by si mi to přeložit. 😁

??? :o ..zzzzz

zjentek

to není vo tobě, to je takový to zzzzz, co slyšíš v hlavě po ukrutným šoku a většinou si u toho ještě překrýváš oči a čelo dlaní, než se totálně zkácíš ..znáš ne? Takovej stav si můžeš přivodit u otázek typu: „čí je to šulínek?“ ..a v příloze z netu staženejch cca třicet holčičích rozkroků :o ..překlad jasnej holko?

zzzzz

Tak zrovna kvůli tomu rozkroku jsem ji našla v archivu od Mosoje. představ si, že je stará už 702 dní 🙂

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-z-myslenkoveho-projevu-odhadnout-podoba-cloveka

anonym

Ano, Mosoj.

zzzzz

To byla velmi populární otázka, několik dní nás napínal. 🙂

anonym

To já vás nebudu napínat, ale přímo šponovat 🙂

zzzzz

No tak to se těším .-DDD

Ti noví sice asi nechápou o co jde, ale o to to bude zajímavější 🙂

anonym

no, třeba v rozkroku!

Hamon

Mimochodem, můžu se zeptat, jestli máš něco společného s Barbánkem?

anonym

Nepochopil jsem Tvůj dotaz!

led

Komiksy a barbakan?
Barbánek – malý žltý pes
http://www.svet­detskefantazi­e.cz/images/clan­ky/Barbanek_ma­ly!!!.jpg

„Psa Barbánka a jeho kamaráda Honzu netřeba nijak představovat, znají ho už celé generace dětských čtenářů. Komiksové příběhy autorské dvojice Jiřího Havla a Věry Faltové vycházely dlouhá léta na pokračování v časopise Ohníček (1976–1990).“, ale to asi barbakan nepozná :)
http://chrz.wz­.cz/?stranka=376
https://www.go­ogle.sk/search?q=Bar­bánek&client=o­pera&hs=wRX&tb­m=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=6AMiU8uBN4PKhA­fA3oEQ&ved=0CC8Q­sAQ&biw=1280&bih=642&dpr­=1

Hamon

Tak asi nic :)

Hamon

Omlouvám se, mně to prostě nedalo. Asi to mělo patřit spíš do diskuse, ale i když je to v kultuře, určitě ta otázka není myšlena nějak extra vážně.

zzzzz

snad po přečtení odkazu pochopí a dalšího rozkroku se nedočkáme 🙂

anonym

zzzz jak si to pamatuješ, když jsi zaregistrovaná teprve v 2/2012

anonym

zzzz, omlouvám se. Špatně jsem si to spočítal! ☹

zzzzz

🙂 nedávno jsem tu slavila druhé narozky víš .-DDD

anonym

Přijmi, dodatečně, moje gratulace 🙂

zzzzz

Oooooo díky .-D

anonym

Je to možný? Já už tu smrdím čtyři roky! To to utíká!