A&N

Kde zveřejnit svůj blog?

S kamarádkou píšeme beauty blog, ale bohužel nemáme zrovna nejlepší sledovanost. Je nějaká stránka, kde bychom mohly náš blog zveřejnit????

Nejlepší odpověď
zzzzz

Všude tam, kde je hodně lidí. Požádej třeba přátele na FB nebo jiných sítích o sdílení odkazu.

Takových blogů je ale moooooooooc, uchytí se jen ty výjimečné 🙂

Další odpovědi
Emefej

Nejdůležitější je zajímavý, originální, aktuální a přínosný obsah. Dokud takový obsah na blogu nebude, jedná se o další zbytečný blog a šance na zvýšení návštěvnosti je velmi malá. Pokud si myslíš, že máš kvalitní obsah, prostuduj si něco o optimalizaci pro vyhledávače.

Lamalam

Pokud je blog dostatečně kvalitní a originální, tak ho můžeš vložit do katalogu odkazů např. zde: http://odkazy­.seznam.cz/Li­de-a-spolecnost/We­blogy/Odborne-blogy/

natasanatasa

No, pokud máte problémy s nízkou návštěvností, tak by se vám u blogu možná mohla hodit i lepší SEO optimalizace. Mně například její zlepšení s návštěvností velmi pomohlo. Myslím si ale, že SEO je lepší nechat na profesionálech. Mně se o SEO například starali https://kvalit­neseo.cz/seo/