lukas.zmizik

kde zmizely drevene ohradky, byly podel silnic proti zavejim?

kde? no pravdepodobne v kamnech. ale proc nema nikdo zajem na tom, aby se postavili nove? pomuze to? pomuze…tak co…

Nejlepší odpověď
Jikra

Tzv.„zásněžky“ opravdu zkončily v kamnech a ty kovový ve sběrnách.A dyž vyrobí a postaví nové tak dopadnou zrovna tak.A samozřejmě že to stojí nemalý peníz.

Další odpovědi
tom004

Cestáře přestalo bavit suplovat výrobce palivového dřeva. Zkoušeli to se zábranama z umělé hmoty,výsledek je stejný. Mizí.Zájem by byl,ale finanční prostředky nejsou.

lexx

Zmizely v propadlišti dějin. Nové nemá smyl vyrábět, zmizí do rána, krize je a topit se v zimě musí.

mosoj

Jo, jo ukradl by se i ten sníh kdyby v kamnech hřál.
Navíc se přidružily potíže s umisťováním na soukromé pozemky. Ono stačí že bude dálniční známka zase o dost dražší.