ReHu

Kde zjistit, jestli, popř. kdy bude Cirque du Soleil v Praze?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na jejich webu, teď jsou v USA a v plánu pro Evropu ČR nevidím.

Další odpovědi
anonym

co třeba tady:https://www.cir­quedusoleil.com/

marci1

V Praze byli naposledy v roce 2012. O Praze ani zmínka. Nyní se nabízí možno shlédnutí v Bratislavě od 5. do 8. února 2015 ve Slovnafr aréně v sedmi show. 🙂
„Cirque du Soleil s potěšením oznamuje, že po bratislavských vystoupeních Saltimbanco a Alegría se představí soubor Quidam od 5. do 8. února 2015 v Slovnaft Areně v sedmi show.“
http://www.epochti­mes.cz/20140901­22302/Cirque-du-Soleil-opat-v-Bratislave-v-roku-2015-predstavi-subor-Quidam.html

ReHu

Abys neřek, že škudlím body, máš ho.

ReHu

Boreczech > proč píšeš: co třeba tady? Absenci otazníku pominu.
Na stránky jsem se samozřejmě dívala. Evidentně, podle odkazu marci1 jsou informace i jinde a jiné.
Proto jsem se přece ptala. Nejsem až takový tupec, abych se, jako mnozí tady, nepodivala na google.