ramon

Kde zjistim, v jakem roce jsem ztratil obcansky prukaz v minulosti?

potrebuji to kvuli dopravnim podnikum
Doplňuji:
na policiji jsem byl pane chytrej a tam to neschovavaji

Nejlepší odpověď
kenyrts

určitě na policii,kde jste si nechal neprodleně vystavit nový OP.
P.S.pokud to bylo vícekrát, tak to bude asi velký problém,že???

Další odpovědi
jkjk

Zkuste prislusny obecni urad obce s rozsirenou pusobnosti (dle trvaleho bydliste), tedy ten ktery vam ten novy vydaval. Vydavajici urad i datum vydani (ktere muze byt max 30 dni po dni ztraty) se da zjistit i podle toho noveho op (pokud uz tedy samozrejme neprobehla nejaka dalsi vymena).