luky.1986

Kde zjistim, kam mam zaplatit pokuty od PČR, když už nemám blok ani výzvu k zaplacení, krerá přišla poštou?

Pujcil jsem auto kamaradce. Ta 3× spatne zaparkovala v Ruzyni a prisla mi vyzva k zaplaceni pokuty 3×400,–. Jenze jsem ty vyzvy s informacemi a č.ú. omylem vyhodil s časákama do popelnice a nevim, kam poslat penize. Nerad bych mel exekuci kvuli 1200,–.

Odpovědi
briketka10

Tato otázka tu 1× již byla v podobném znění.
Zdržím se odpovědi.

mosoj

Na příslušném celním úřadě.

tforro

Klid, oni se celníci po čase připomenou aby jsi to dal do pořádku. Ani se neplatí nic navíc.

cukrar

Určitě to byla policie ČR? Nebo městská?