Cullinda

kde zjistím insolvenčního správce firmy eurojordán??

Našla jsem i seznam věřitelů,ale jméno či kontakt na někoho kdo to má celé na starosti nikde nevidím.. :( nevíte?

Odpovědi
anonym

Pokud jde o firmu Euro – Jordán, s.r.o. IČO 25585568, domnívám se, že dosud nebyl jmenován insolvenční správce. Ve zdroji uvádím detail z rejstříku firem v insolvenci. V hlavičce si všimněte, že aktuální stav firmy je „před rozhodnutím o úpadku“ a údaj o správci není vyplněn. Domnívám se, že až do vyhlášení úpadku stále za společnost jednají a odpovídají statutární orgány dle obchodního rejstříku. Krajský soud v Brně jmenuje správce firmy v insolvenci až poté, co na firmu vyhlásí úpadek. Nejsem si zcela jistá, zda mám pravdu. Lehce to ověříte dotazem na Krajský soud Brno, který má celou kauzu na starosti. V dokumentech pod hlavičkou zjistíte přesnou adresu soudu, dokonce i spisovou značku. Doufám, že Vám má odpověď pomohla. Zdravím.

Zdroj: https://isir.jus­tice.cz/isir/u­eu/evidence_u­padcu_detail.do?de­tails=15&rowid=A­AAE1DAApAAGlBA­ABi

ruda78

Včera byla u mě hospodářská kriminálka ohledně Eurojordánu. Dali mi adresu na advokátku, která by nás zastupovala a ta chce hned peníze. Což je špatný. Dám jí kolik bude chtít, ale až z toho, co vysoudí.