Pokročilý

kde zjistím insolvenčního správce firmy eurojordán??

Našla jsem i seznam věřitelů,ale jméno či kontakt na někoho kdo to má celé na starosti nikde nevidím.. :( nevíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokud jde o firmu Euro - Jordán, s.r.o. IČO 25585568, domnívám se, že dosud nebyl jmenován insolvenční správce. Ve zdroji uvádím detail z rejstříku firem v insolvenci. V hlavičce si všimněte, že aktuální stav firmy je "před rozhodnutím o úpadku" a údaj o správci není vyplněn. Domnívám se, že až do vyhlášení úpadku stále za společnost jednají a odpovídají statutární orgány dle obchodního rejstříku. Krajský soud v Brně jmenuje správce firmy v insolvenci až poté, co na firmu vyhlásí úpadek. Nejsem si zcela jistá, zda mám pravdu. Lehce to ověříte dotazem na Krajský soud Brno, který má celou kauzu na starosti. V dokumentech pod hlavičkou zjistíte přesnou adresu soudu, dokonce i spisovou značku. Doufám, že Vám má odpověď pomohla. Zdravím.

Zdroj: https://isir.justice.cz/isir/u eu/evidence_upadcu_detail.do?d etails=15&rowid=AAAE1DAApAAGlB AABi

Diskuze k otázce

ruda78

Včera byla u mě hospodářská kriminálka ohledně Eurojordánu. Dali mi adresu na advokátku, která by nás zastupovala a ta chce hned peníze. Což je špatný. Dám jí kolik bude chtít, ale až z toho, co vysoudí.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.