Karelcz

Kde zjistím, četnost citací nějakého autora? Tedy kolikrát je daný autor citován?

Doplňuji:
Nejde o somráky ale lidi co píší odborné práce. Tedy i například doktoranské práce.

Nemohu si vzpomenout na jméno té databáze. Ale existuje stejně jako existují databáze ověřených informací právě pro lidi co píší odborné práce.

Odpovědi
Hamon

A jak to chces pocitat? Myslis, ze kdyz dva somraci na rohu cituji Shakespeara, ze to nekam hlasi?

Mapel

Ověřená databáze výroků ano, ale počet citací? Když jsem dělal diplomovou práci, tak počítač byl jen ve velkých sálech a dona 8bitový Didaktik. Nikdo mé citace nikam nezadával. Takže moje citace určitě zahrnuty nejsou a tím pádem už je tato databáze nepřesná.