uccello

Kde získat v zaměstnání praxi, když tam, kde by ji člověk mohl nabýt, chtějí opět praxi?

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná možnost neni, než si sehnat někoho, kdo tě zaměstná bez praxe. Než člověk získá praxi, tak se spoustě lidem vyplatí pracovat bez platu, nebo třeba jen za poloviční. Některé firmy na to slyší.

Další odpovědi
terry

Zkus nabídnout své služby zadarmo. Možná tak praxi získáš.
Není to můj nápad, mluvil o tom jeden VŠ, který také nemůže sehnat praxi.

uccello

Pro terry: Díky bohu to není můj problém, ale bojím se, že za nějakou dobu to dojde do fáze, kdy budou firmy přijímat jen lidi, co jim budou dělat grátis. :)

uccello

Ale spíše vidím problém v tom, že v dnešní uspěchané době se nechce zaměstnavatelům věnovat pár dní k zaučení nováčka. A přitom je mnohdy lepší si zaměstnance vychovat od úplného začátku i bez praxe. Některé velké firmy na tom staví.