Ignác

Kde získat nový mobilní telefon který se už nevyrábí ?

Existuje nejaký velký obchod nebo firma která se tímto zabývá ? Vím že je možnost ho koupit z internetových obchodů ale není vždy snadné poznat jestli není zaniklý a také obvykle vydávají použitý telefon za nový. Konkrétně bych potřeboval několik telefonů Nokkia 6500c zcela nových v orig. balení. Kdysi sem četl že existuje nějaky sklad kam dávají výrobci mobilní telefonů kusy co se neprodaly.

Nejlepší odpověď
Bedy

O ničem takovém, jak píšete, vůbec netuším a jak píše Questman, pokud něco takového opravdu existuje, tak jde jen o pár kusů a doprava by se nevyplatila.

Zkuste se podívat na Nokia 515, je podobná 6500c – taky je kovová a displej má chráněný velmi odolným sklem Gorila Glass 2. Takže pokud Vám jde o kvalitu a vzhled materiálu, tak je to vynikající alternativa ke staré dobré 6500c.

Další odpovědi
Questman

Možná že by se nějaké kusy ještě našly v jednom ze skladů Amazonu?
Jinak o žádné takové společnosti nevím a i kdyby byla, tak myslím že pokud jde jen o pár kusů tak se doprava rozhodně nevyplatí.

Hamon

Stačí sestrojit stroj času a vrátit se do požadovaného roku. Jen pozor na ovlivnění minulosti, abys nezměnil budoucnost tak, že stroj času nebude možné sestrojit kvůli chybějícímu čipu, který byl v tom tebou koupeném mobilu.