MiKu

Kde získat návod k použití k hodinkám, který jsme ztratili při stěhování? Na internetu jsem český nenašla…

jedná se o Casio GW 7900 RD díky!

Nejlepší odpověď
ivzez

Zkuste si napsat výrobci: casio-watch@fastcr.cz

Nebo zkuste najít návod

Další odpovědi
ptáč

Panebože tak odpovídejte, honem! Vždyť všichni něco ví, třeba schází hořčík. Návod je zde: tuším, že jde o rádiem řízené hodinky, nicméně někdy rádiový signál nedorazí včas, nebo je nutné určit časové pásmo. Takové hodinky neuznávám, protože vzhledem ke své korunové ceně padá funkčnost. Podržte některé hlavní tlačítko po dobu nejméně 7 ale až 15 sekund, dostanete se do menu. Tam zřejmě bude na výběr vysílače, dejte anglický, nebo jestli je rádiový vysílač signálů v Belgii, to je na vás. Pak je tam rozdíl hodin, tuším, že by to mělo být +1 hod. Ale otázka zní jinak, a na to neumím odpovědět.

MiKu

Ivzez: děkuji moc, zkusila jsem jim napsat.
Ptáč: je vidět, že někteří lidé nemají co na práci a tak musí nutně komentovat všechno co jim přijde pod ruku jen proto, aby se někde podělili o svůj názor :( jasně že to jsou rádiem řízené hodinky a že je nemáte rád (ráda?) neznamená že jiní lidé také.. Nejde jen o nastavení času ale o spoustu dalších funkcí, které hodinky mají a bez návodu se k nim třeba ani člověk nedostane…