verner091

Kde získám daňové prohlášení?

Dobrý den, prosím, můj nový zaměstnavatel ode mne chce, daňové prohlášení o tom, že jsem nebyla od 1.listopadu 2016 nikde zaměstnaná, kde prosím takové prohlášení získám? Na ÚP jsem vedená nebyla, nezaměstnaná jsem do srpna. Poradíte prosím jak ho získat? Nemám v tom zkušenost, resp. po mě chce čestné prohlášení, stačí ho sepsat, vzít na finančák aby mi to tam potvrdili? velmi děkuji.

Odpovědi
JájsemRaibek

Já níže podepsaná ..... prohlašuji, že od…do… jsem nebyla v pracovněprávním poměru.
Datum
Podpis

dubraro

Pokud chce ČESTNÉ prohlášení, tak to ti nikdo potvrzovat nemusí, proto se mu říká čestné (na tvou čest).
Jinak by IMHO mohl stačit nějaký doklad o tom, že jsi si v době, kdy jsi nebyla ani v zaměstnání, ani na ÚP, platila zdravotní pojištění – tim doložíš, že ti jej neplatil nikdo jiný.

ivzez

Nikde, protože žádné „daňové prohlášení“ neexistuje.

Zaměstnavatel pravděpodobně požaduje čestné prohlášení,
které Vám samozřejmě nemůže nikdo potvrdit.