zjentek

kde získají uživatelé konkrétní informace o odměnách plynoucích z jejich příspěvků webu?

pokud existují věcné či finanční odměny (trika,šeky,atd.), existuje jistě způsob, jak je získat, kupř. pravidelná losování, počty bodů, vyhlášení hry či soutěže, zvláštní odměna, atd. ..kde jsou tyto info ve srozumitelné podobě dostupné konkrétně na tomto webu nebo internetu? Ví to vůbec někdo?
Doplňuji:
..a myslí zde marketing stále na odměny formou soutěží?

Nejlepší odpověď
badisko

nenajdes napis nadminovi …on ti na tve otazky rad odpovi minule jsm k nemu miril dotaz ohledne tricek a bodovani …bylo mi zdeleno ze tricka se uz nedavaj !!
jenze to nejak milej …admin zapomel ostatnim zdelit …:D tak me napada co uzivatele odpovedi.cz jeste o techto strankach nevi ?..

johana 56

O těchto stránkách ví široká veřejnost i uživatelé,každý ze svého pohledu. Snažit se poodhalit zákulisí bývá ale dosti nebezpečné…

zjentek

jóóó? ..a jak a komu? to je tajemné, že?

zjentek

badisko: jak říkáme u nás na slezské: Prajzaci!!!

zjentek

měl jsem na mysli návštěvníky či uživatele všeobecně, ne tu verzi, že někteří jsou si rovnější..