bizonka

Kde zije vice druhu ptactva,ve Skotsku,nebo v Cesku?

Ve Skotsku se o ptacky lepe starají

Nejlepší odpověď
anonym

To nevím,ale co vím opravdu opravdově – někteří brzy ráno ječej tak radostně a hlavně nahlas........ Lampu před mým oknem si vybral obzvlášť zdatný kos,ten huláká opravdu vyjimečně. Jestli je tedy ve Skotsku (proč zrovna tam?)více hulákačů,lituji je.
Jinak – nic proti „ftákům“.

Další odpovědi
martina1

To nevím,ale od jisté doby jsem na ptáky"alergic­ká".Dva roky jsme čekali na vyjádření od KRNAPu jestli můžeme stavět,protože si paní nebyla jistá,jestli tu na louce nežije Chřástal.Klidně bych mu udělala polstrovanou a zlatem vykládanou boudičku......Pak se asi jela kouknout a zjistila,že tu žádnej není a zpěv od čtyř ráno se dá vydržet taky jen s pevnými rervy,ale jinak ať se vesele množí,alespoň tu není smutno…

člověk

jak můžete tvrdit,že u nás se nestaráme o ptáčky.?
asi jste nečetla Babičku

anonym

Ja si myslim,ze je to vyvazeny,ale presto ve Skotsku zije vice morskych ptaku a tak je trochu na vrch.