DusanOrlik

Kde zdarma stahnout baterku nebo led svitilnu do mobilu?

Vite,co myslim.Pujde to stahnout pro mobil Nokia C1–01?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Nejsnazší to bude někde v sámošce, ale dej si bacha, ať tě nechytnou.

Další odpovědi
anonym

:D Nokia C1–01 nemá blesk u foťáku, tak nejni čim si svítit :D.. určitě ste myslel aplikaci na rozsvícení diody (blesku u foťáku) a používání jako baterky.. pokud tam není, tak těžko si posvítíte.. můžete si svítit displejem, nebo jít do obchodu.. koupit mini led světlo, koupit si zároveň lepící pásku a přilepit k mobilu, nebo můžete využít sekundový lepidlo.. mobil pak aspoň nebude oblepený páskou :D :D :D

minionicka

můžeš si to stáhnout ze stránky www.mobilweb.sk
vybereš formát a dáš aplikace