Jahoda

Kde zakoupit lístky na koncert Rihanny?

Dobrý večer.

7. prosince roku 2011 bude v Praze koncert zpěvačky Rihanny. Jelikož ji mám ráda, uvažuji o tom, že bych se jejího koncertu zúčastnila. Problém je, že do Prahy to nemám zrovna kousek. Lístky se kupují už od poloviny února.

Dají se lístky koupit přes internet?

Nepište mi cenu – tu znám. Cena je od 1.000Kč až 2.000Kč. Prosila bych tedy internetovou stránku, kde lístky zakoupím.

Předem moc děkuji a přeji pěkný večer.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A co Sazka neprodává lístky na terminálech?

Další odpovědi
hanulka11

tak se omlouvám do Londýna asi nepojedeš ale zde je uvedeno že lístky budou k dostání od sv.Valentýna na netu

http://kultura­.idnes.cz/rihan­na-vyrazi-na-pate-turne-do-ceska-prijede-v-prosinci-p21-/hudba.aspx?c=A110201­_112222_hudba_jaz