Anuket

Kde vzít přihlášku na SŠ?

K začátku – ze základní školy jsem už dávno venku, tudíž na ZŠ ji hledat nebudu. Předpokládám, že asi na magistrátu, ale na jakém oboru konkrétně? A co všechno musím dokládat, abych ji dostala? Studuji denní studium na jisté SŠ a chci přidat dálkové studium, rovněž na SŠ, můžu se vůbec i tak hlásit?

Díky za odpovědi,
A.

Nejlepší odpověď
kapka

K dálkovému studiu se jeďte přihlásit přímo do té školy, kam chcete chodit. Případně si od nich vyžádejte přihlášku a pošlete poštou.
Kontaktujte přímo tu školu, oni Vám řeknou, co a jak.

Další odpovědi
M.

Někde ji mají k vytisknutí na jejich stránkách, jinak bych i tak určitě danou školu kontaktovala.

Michal Kole

Dnes se přihlašuje, hlavně elektronicky