Lenjička

Kde vyměnit české koruna na Eura?

Dobrý den, zítra jedu do Německa a potřebuji pouze 50 eur. V naší místní pobočce banky nemají směnárnu. Zajímalo by mne, kde v Praze najdu banku (je jedno jakou), ve které je směnárna. Nejlépe u metra A, nebo u Masarykova nádraží… Děkuji 🙂
Doplňuji:
No jo, ale proč platit zbytečně víc, když nejsem líná si zajít do vzdálenější banky 😉

Nejlepší odpověď
Drap

Směnárny ať už soukromé, či kamených bank jsou na každém rohu

Další odpovědi
baghira

Ve směnárně ti to leckdy vyjde levněji, než v bance. A na 50 eurech ten rozdíl nebude větší než pár korun – stojí za to se kvůli tomu vláčet v tom horku bůhvíkde? Najít směnárnu v centru Prahy, to většinou stačí se jenom pořádně rozhlídnout.

Convallaria

I na některých bankách se to dá směnit

hanulka11

na náměstí republiky máš banky je to kousek od masaryčky a zde máš i mapku

http://www.nel­so.cz/cz/place/251377/

karolka<3

Doporučila bych X-change na Staroměstské. V Praze je jedna z „nejlevnějších“ směnáren.

lexx

Nebo provést transakci přímo na místě v Dojčlandu ?