Gifos

Kde vydelavat na internetu?

Nejake zajimave stranky

Nejlepší odpověď
www

Zkontrolovat starší otázky a odpovědi je vyžadováno zdejšími pravidly se kterými jsi souhlasil při registraci! Proč tedy porušuješ Kodex?
Viz starší otázky:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=vydela­vat%20na%20in­ternetu

Další odpovědi
mosoj

To nevím, ale vím kam se jít vydělat.

anonym

Vymysli kvalitní produkt a ten na internetu prodej (prodávej) – třeba piš články (a prodávej je e-zinům), foť fotky (a prodávej je fotobankám); nebo založ časopis a prodávej v něm reklamu, založ fotobanku a prodávej fotky fotografů; nebo vymysli FaceBook…
Vše ostatní jsou nesmysly.