Pepe1234

Kde vybrat společenský oblek?

Jelikož jsem student, potřebuji sehnat společenské oblečení. Doteď mam sako, kalhoty, boty od vietnamců, čili děs a hrůza. Resp. boty už nemám, pač po 1. nošení se rozpadly. Sako absolutně nepadnoucí. Víte, kde se nechá sehnat pěkný komplet? Bud přes net., nebo okolí Prahy. Nepočítám s tím, že půjdu na Pařížskou a koupím si tam LuvisViton za 10000 Kč :), ale dejme tomu boty do 1000 a sako komplet do 4000 Kč. O cenách nemám ponětí, tudíž není až tak velký problém cenu překročit.

Nejlepší odpověď
Alesh

Sako do 4 tis. pořídíš v pohodě, kalhoty tak 1,5 tis., boty taktéž. Celkem by ses měl vejít tedy do 7 tis. Pod tuhle částku bych nešel, bude to nekvalitní a nebude ti to sedět.
Jinak jedině Bandi, super kvalita za velmi příznivé ceny, slyším ne ně jen chválu.

Zdroj: http://www.ban­divamos.cz/

Další odpovědi
lexx

na tržnici příp. i v kamenném krámku v Polsku, jsou sice trochu dražší ale kvalitnější než ťamanské padělky, platit můžeš v Kč, jo ale z Práglu to by bylo trochu z ruky…

anonym

Tak mrkni na ceny, třeba tady
http://panske-obleky.heureka.cz/
a boty mrkni třeba tady, nebo si najdi podle místa, kde bydlíš
http://www.de­ichmann.com/CZ/cs/s­hop/search.html?q=spo­le%C4%8Densk%C3%A1+o­buv&submit=Naj%C3%ADt
oblek si kup nějaký tmavší, s tím můžeš všude, nemyslím úplně černý, ale třeba tmavší šedý, modrý moc nee, a hlavně ne z lesklýho materiálu, to vypadá levně
…a jo, dyk píšeš, že od Prahy, to jsem nějak přehlídla

Pepa25

Přes net bych oblek nekupoval, zvláště ne první – jak vyzkoušíš, že bude sedět? Slušných prodejen pánských oděvů je spousta, dřív byla klasika značka OP Prostějov, dnes např. Blažek … Lexx má pravdu, v Polsku se dají sehnat dobré obleky, resp. je tam daleko větší výběr.

střevo

ty vole, vod ťamanů nic nekupuj
zajdi do H&M