Avatar uživatele
annas

Kde vy máte svůj domov? Jak byste jej definovali?

„Domov je pro mě tam, kam se vracím z cest, a kde", jak řekl Erasmus Rotterdamský, „mám svoji knihovnu.“

Anebo, jak říkal Jiří Voskovec: „Kam jsem si pověsil klobouk“.

Karel Kryl: „To je místo, kde mám nikoli dům či domovské právo, nýbrž člověky, kteří mě chtějí“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, BEAES, vagra, johana 56, anonym před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Mám domov tam, kde je moje rodina, přítel, ale i nejbližší přátelé. Cestuji ráda, ale doma je doma.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

můj domov je tam kde se cítím v bezpečí,cítím lásku ostatních,důvěru sousedů,klid u krbu,odpočinek po práci,tot domov můj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Já mám domov tam, kde mám svoji rodinu, je to náš byt, dům u rodičů, u babičky, tam všude jsem doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

„Všude dobře, doma nejlíp“.

Svatá pravda. Odjedu na Šumavu, mám tam svůj pokoj, nikdo se mě nevšímá když nechci, ale za pár dní se těším domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Už několikrát jsem se stěhovala,ale doma mám tam,kde je moje nejbližší rodina.U manžela a dětí.Ikdyž miluji babičku a moc ráda k ní jezdím(několikrát týdně)i u táty mám hezké zázemí,tak doma je doma a vždy se těším na klid a pohodu doma s rodinou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek