Avatar uživatele
Mousinek

Kde všude vám spadl mobil?

http://hlasky-z-filmu.cz/mobil/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym, BEAES, aramah před 4807 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nebudes mi verit ,ale vzdy do WC.Dnes jsem bez mobilu a je mi lepe.Uz ho nechci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Zatím vždy jen na zem,asi dvakrát jsem s ním však třískla sama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

akorát na zem nikam mě zatím jinám nespadl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Na zem, do umyvadla a vany plné vody… Stejně jako iceT jsem s ním několikrát sama od sebe třískla, jelikož mě už pořádně ..... štval! :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

No já to musím zaťukat, ale zatím mi nespadl nikam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Tak to já mám tedy štěstí, protože mi nikam nespadl. On vlastně pokud jsem v práci ani nemůže. Nosím ho v kapse na šňůrce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Spadl mi několikrát na zem, ale co je horší, já ho chudáka vyprala v pračce. Syn s ním pro změnu skočil do bazénu na koupališti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Do akvárka :D.............no ale do toho dřevěného, to bych si pořídila nový.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Na schodišti z jednoho patra do druhýho. Rozkřápl se o schody, složila jsem ho a běhal jako předtím – miluju Nokie… (tohle byla stařičká dobrá nesmrtelná 3310)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vždycky mi spadl dolů. Někdy tam byla podlaha, jindy beton, šutry, tráva či voda. Dokonce jsem si ho i přejel autem na betonu (při opravě mi vypadl z kapsy a nevšiml jsem se toho) a vše přežil, jen displey byl trochu na malém místě nečitelný. Z vody jsem ho vytáhl a hned rozebral, vylil vodu , dal za okno auta na sluníčko a když jsem jel domu asi za 4 hodiny mobil fungoval. Značku neuvedu, ale když kupuji, tak se snažím sehnat trochu odolnější, ale zas cenově příznivý k způsobu jak s ním nakládám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Už několikrát,ale převážně v pracovní době a tehdy také skončil i ve vodě.Dopadlo to 50/50,baterii jsem musel vyměnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmimi

Spadl mi do konvice s čajem.Telefonu se nic nestalo. Fungoval ještě asi 2 roky než odešla baterie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mousinek

Iliines ty už nechceš žádný mobil?

před 4807 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je to tak,jsem rada svobodna,pratele ke mne prijdou,nemaji jinou moznost a take vidim co jich je.Lidi se mi divi,ale mne je to suma fuk.

před 4807 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mousinek

Tak to se máš, když ho nepotřebuješ

před 4807 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek