Mousinek

Kde všude vám spadl mobil?

http://hlasky-z-filmu.cz/mobil/

Nejlepší odpověď
anonym

Nebudes mi verit ,ale vzdy do WC.Dnes jsem bez mobilu a je mi lepe.Uz ho nechci.

Další odpovědi
iceT

Zatím vždy jen na zem,asi dvakrát jsem s ním však třískla sama.

panenka

akorát na zem nikam mě zatím jinám nespadl

Jahoda

Na zem, do umyvadla a vany plné vody… Stejně jako iceT jsem s ním několikrát sama od sebe třískla, jelikož mě už pořádně ..... štval! :D

Džanička

No já to musím zaťukat, ale zatím mi nespadl nikam.

Miroslavst

Tak to já mám tedy štěstí, protože mi nikam nespadl. On vlastně pokud jsem v práci ani nemůže. Nosím ho v kapse na šňůrce.

BEAES

Spadl mi několikrát na zem, ale co je horší, já ho chudáka vyprala v pračce. Syn s ním pro změnu skočil do bazénu na koupališti.

aramah

Do akvárka :D.............no ale do toho dřevěného, to bych si pořídila nový.

Terryle

Na schodišti z jednoho patra do druhýho. Rozkřápl se o schody, složila jsem ho a běhal jako předtím – miluju Nokie… (tohle byla stařičká dobrá nesmrtelná 3310)

venkovan

Vždycky mi spadl dolů. Někdy tam byla podlaha, jindy beton, šutry, tráva či voda. Dokonce jsem si ho i přejel autem na betonu (při opravě mi vypadl z kapsy a nevšiml jsem se toho) a vše přežil, jen displey byl trochu na malém místě nečitelný. Z vody jsem ho vytáhl a hned rozebral, vylil vodu , dal za okno auta na sluníčko a když jsem jel domu asi za 4 hodiny mobil fungoval. Značku neuvedu, ale když kupuji, tak se snažím sehnat trochu odolnější, ale zas cenově příznivý k způsobu jak s ním nakládám.

Neguš

Už několikrát,ale převážně v pracovní době a tehdy také skončil i ve vodě.Dopadlo to 50/50,baterii jsem musel vyměnit.

zmimi

Spadl mi do konvice s čajem.Telefonu se nic nestalo. Fungoval ještě asi 2 roky než odešla baterie.

Mousinek

Iliines ty už nechceš žádný mobil?

anonym

Je to tak,jsem rada svobodna,pratele ke mne prijdou,nemaji jinou moznost a take vidim co jich je.Lidi se mi divi,ale mne je to suma fuk.

Mousinek

Tak to se máš, když ho nepotřebuješ