Lucky Strike

Kde všude se uplatní všeobecná zdravotní sestra?

Zdravím,

nevíte prosím někdo, kde všude (v jakých zdravotnických zařízeních) se může uplatnit člověk, který vystudoval obor Všeobecná zdravotní sestra na VOŠ (Dis)? Může najít uplatnění i jinde než v klasické nemocnici někde na oddělení? Může třeba nastoupit do ordinaci k obvoďákovi, zubaři, dětskému lékaři, dermatologovi,at­d..?

Ještě mě zajímá, máte přehled, o kolik se přibližně liší nástupní plat všeobecné zdrav. sestry s titulem Dis a Bc. ?

Děkuji :)

Odpovědi
BlackTerry

všeobecná sestra může být snad všude…akorát nevim, jak u zubaře…co se týče těch peněz, tak takový rozdíl to nebude, podle mě tak kolem 1000 Kč..

Míša2

Nejlepší podmínky jsou v zahraničí, zrovna jsme to řešili se sestrou, která to ted resí s eurostaff.cz . U nás ty platy nic moc ☹

Maartaa

Míša2 – a kolik je asi cca průměrný plat zdravotní sestry v zahraničí, nevím, kde sestra byla…?

Jasmiiinka

holky mají pravdu, když muzeš, pracuj v zahraničí 🙂