leguan

Kde všude můžu komunikovat s přáteli a při tom je vidět?

Nejlepší odpověď
salsa verde

třeba v hospodě? Na koupališti? U nekoho z nich doma?

Další odpovědi
beer

Mimo Skype také ICQ …

Drap

Kdekoli, kde se dohodnete....­...klub, hospoda, koupalůiště, fotbal.......­........a na spoustě dalších míst

anonym

skype, real život, a dost dalších programů, ale ten skype je vážně nejpoužívanější

Děda Louda

Třeba v divadle, na výstavě, v knihovně, zkrátka všude tam, kam vás vedou společné zájmy. Můžete se s některými navštěvovat, trávit společně dovolenou, putovat například po pamětihodnostech, sdílet společné koníčky…

kajulinek.s

taky windows live messenger

lexx

tak třeba z okna do okna protějšího paneláku a v ruce mobil