hanulka11

Kde všude můžeme použít rašelinu a bude prospěšná?

Doplňuji:
myslím všeobecně

Nejlepší odpověď
mosoj

  1. Úprava alkality půdy.
  2. Kypření půdy.
  3. Koupele a zábaly.

Další odpovědi
irij

Tak především, rašelina je kyselé povahy, Takže všude tam ,kde rostou rostliny , které vyžadují kyselou povahu půdy .A vůbec se nemusíte bát ji přidat k těmto rostlinám samotnou. Např. borůvky, rododendrony, klikva,vřesy a hlavně všechny jehličnany. Je toho opravdu ještě mnohem víc.

Miroslavst

Rašelina obsahuje plno prospěšných živin, takže bych řekl, že všude. Nejlépe namíchat buď s pískem nebo zeminou, ale samotnou bych nedoporučoval.

hanulka11

tak se používá jako fisilní palivo

v zemědělství a zahradnictví
stelivo

bahenní zábaly

potravinářství

akvaristika

irij

MÁTE PRAVDU, VIDÍTE DÁL, NEJDE PŘECE JENOM O ZAHRADU