Monyszek

Kde všude a komu by se dal nabízet katalog např. Avonu?

Nejlepší odpověď
terry

Avonu apod je všude plno. I různých katalogů je všude plno. Leží mi to doma bez prohlédnutí než to vyhodím. Nemám už ani náladu ani čas listovat všemi katalogy, které mi hází do schránky či strkají na ulici, chodí poštou, …

Další odpovědi
Funna

vhledem k tomu, že tenhle trh už je hodně přeplněný a všechno se dá koupit na netu (vč. Avonu), už bych se do takových prodejů nepouštěla…ale pokud v tom už „jedeš“…tak čekárny ordinací, (nejlépe gynekologie), u holiček, salony krásy…prostě kde velký pohyb hlavně žen a ještě u toho musejí čekat…rozdávat to na ulici je nesmysl…zvlášť, když ty katalogy nejsou zadarmo…