Avatar uživatele
Rommart

Kde volně koupím a jaký by byl nejlepší přípravek pro odčervení psa?

Lze to zakoupit například v lékárně nebo jen v nějakém specializovaném obchodě, na netu je toho spousta, ale nevím co vybrat a pak proč zbytečně platit za poštovné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V chovatelských prodejnách se nesmí tyto prostředky prodávat, takže pouze v lékárně nebo u veterináře. Pokud s odčervováním nemáš žádné zkušenosti, radila bych zajít na veterinu a nechat si poradit. Dozvíš se co bude pro tvého psa nejvhodnější, jak často a čím odčervovat i ti potřebné prostředky prodají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Každý veterinář, některé chovatelské obchody i některé lékarny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

V lékárnách. Chovatelské obchody už nesmí prodávat, to je pravda. V lékárně poradí i podle váhy psa. Řekla bych, že to vyjde levněji než u veterináře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Sova

Prosím chtěl bych se zeptat, jak kvalitně krmit svého psa, abych ho zbavil zažívacích problémů, kterými mi trpí už delší dobu?

před 1511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Václaviktome

U mě pomohlo, když jsem si začal dávat pozor na složení granulí a konzerv. Začal jsem mu kupovat granule, které obsahují víc jak půl pytle masa, a kvalitní konzervy, které obsahují pouze jeden protein. Od té doby má trávení v pohodě.

před 1510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Sova

Já jsem se také už několikrát díval na složení, ale je problém, že úplně nevím co bych tam měl hledat. Co je pro psa dobré a co ne? Ty konzervy s jedním proteinem, to bych mohl vyzkoušet, kolik jedna taková konzerva stojí?

před 1509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Václaviktome

Já je kupuji za 44 korun, je toho 400 g, tedy jedna konzerva úplně vystačí na jednu večeři. Podívejte se na konzervy Brit mono protein, koupíte je bez problémů v několika obchodech.

před 1507 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek