tiktak

Kde vezmu obrázek k LightScribe?

Dobrý den!
Dověděl jsem se,že můj nový notebook bude umět také vypálit na DVD obrázek.Má tedy funkci LightScribe.To už jsem si přečetl,co to znamená,ale teď by mě zajímalo,kde obrázek najdu a jak to celé použít.Musím mít obrázek někde předem stažen a uložen?Třeba v dokumentech?Fun­guje to tedy tak,že si nahraju a vypálím třeba seriál STARGATE na DVD s funkcí LightScribe pak někde vyhledám fotku,nebo obrázek z tohoto seriálu a zadám vypálit… ?
Děkuji Jan

Nejlepší odpověď
Hlada

Ano, je to tak. Problém je v tom, že LightScribe neumí dostatečné množství polotónů, takže fotky za moc nestojí, naopak kolečka jsou drahá a vypalování trvá dlouho. Do odkazu jsem dal demo.

Zdroj: http://www.lig­htscribe.com/flash/L­ightScribe_De­mo_Web.html

Další odpovědi
led

Ak chcete napríklad niekomu venovať CD-DVD LS je k tomu dobré. Vyberiete si obrázok (zmeňte z farby na čiernobiele) dobré je mať jednoduchý ale výstižný, doplňte textom a vypáľte.
Takzvané Reprezentačné DVD alebo CD robím takto. Obyčajné, na to mi stačí CDpopisovačka.
Najprv vypalíte CD, potom ho otočíte v jednotke a vypálite LS obrázok.